Zadnji predvolilni teden

01.06.09 03:14

(objavi kot novico)

Nedelja za nami...zakorakali smo v nov teden...zelo pomemben teden, ki bo odločal, kateri kandidati bodo morali pakirati kovčke in odleteti v Bruselj, kjer jih čaka zahtevna naloga poslanca evropskega parlamenta. Upam, da se naše delo obrestuje, upam, da se bodo ljudje udeležili teh volitev in da bodo padle prave odločitve, in upam, da se teh sedem poslanskih sedežev zaupa pravim ljudem! Nadebudna SuperDružba si za to neumorno prizadeva...in ne počiva.

Tudi ta vikend je bil precej pester. V soboto smo ponovno obiskali čudovito Koroško in na poti v Novo Gorico "mimogrede" še Ruše! Polni energije smo iz Domžal krenili že zgodaj zjutraj, kjer so nekateri prespali in si nabrali novih moči za potovanje po Štajerski in Koroški. Najprej smo se odpravili proti Velenju, kjer smo pobrali še ostale člane SuperDružbe in se podali proti Radljam, kjer nas je že čakala domača ekipa skupaj z županom in poslancem SD, Alanom Bukovnikom. V Radljah, kjer je v nasprotju s preostalo deževno Slovenijo sijalo toplo sonce, so nas res lepo sprejeli. Polni dobrih vtisov smo se podali še proti Rušam, kjer nas je že čakala moči in veselja polna SuperDomača ekipa. Čeprav je tam je deževalo, nas ni pregnalo. Z našo dobro energijo smo presenetili tako domačine, kot tudi tujce, ki so ravno takrat obiskali Ruše. Povabili smo jih v našo družbo in z njimi sproščeno poklepetali. Da čas med prijetnimi ljudmi hitro mine je bilo tokrat še več kot očitno. S težkim srcem smo se poslovili, vendar nas je čas preganjal, saj so nas v Novi Gorici že čakale preostale dve ekipi SuperDružbe.

...vedno in povsod z dobro voljo

Druga ekipa se je ob istem času nahajala v Zagorju. Kjer se aktualnosti naše kocke, energije in živahnosti, ki ju črpamo iz neznanega vira, sploh ni dalo prehvalit. Vendar pa so svojo pot, kar hitro morali nadaljevat proti Trbovljam, kjer so se sprehodili po mestu in nadalje širili svojo dobro voljo in naš moto: "Ne oKLEVAj in v nedeljo preferenčni glas Mojci daj!". Potem je tudi to skupinico pot vodila v Novo Gorico, kjer jih je čakalo težko pričakovano srečanje vseh treh ekip.

V soboto tudi tretja super ekipa ni mirovala. V mesto vrtnic je SuperDružba prispela skupaj z Mojco. Glavni trg v Novi Gorici se je tako za en popoldan spremenil v prizorišče razigranosti, kjer so se mimoidoči lahko zabavali in celo zaplesali s SuperDružbo, saj je z nami bil tudi DJ, ki je poskrbel, za plešoče ritme dobre energije. Za to pa je poskrbela tudi Mojca, ki je vse zbrane razveselila s tem, ko ni oklevala ampak je pogumno zapela pesem Vstala Primorska.

Manj sreče pa smo imeli v nedeljo, ko nam je vreme kar krepko stopilo na pot, saj je skoraj ves dan deževalo po celotni Sloveniji. Tako je tudi naša SuperDružba morala v Divači in v Krškem samo prevedriti.

 

 

Komentarji

Hvala za obisk Super Družba.Vem,da se še srečamo.    

mirko, 01.06.09 ob 06:22

Jutri v Mariboru!    

Slavica, 01.06.09 ob 12:27

Prva fotografija ponazarje dinamičnost MF in vaša prizadevanja za čim višje. Prav je tako, vaša mladostna zagnanost in naša zreloletna vstrajnost bo stranko popeljala še višje. Čuvajte se konservativci, namesto druge republike vas čaka drugi zdrs.    

Bogdan Škofljanc, 01.06.09 ob 13:27

Bogdan,iz tvojih ust na glasovnice za št. 5.    

mirko, 01.06.09 ob 15:53

Dajmo super družba dajmo Mojca še močneje naprej.    

alojz, 01.06.09 ob 20:29

ObvestiloZa vsebino komentarjev ne odgovarjamo. Avtorje komentarjev naprošamo, da skladno s pogoji uporabe spletnega mesta spoštujejo mnenja in stališča drugih ter ne izražajo sovražnega govora oz. nestrpnosti.