Slovenski kotiček
10.09.08 12:44 | ali kdo je j-ju sešil neprebojni jopič
(objavi kot novico)
Dragi moji, tole dogajanje okoli Patrie včeraj je bilo zelo podobno slovenskemu kotičku iz znane TV oddaje. Desnica zaradi kritja lastne riti opravlja levico, ta pa namesto da bi ji dokončno slekla hlače in udarila z leskovko po usrani riti, odgovarja na laži in se brani kako da ni kriva izdajstva. Halo?! Kakšno izdajstvo? Pečanova (mislim) je lepo okrcala vernike v troedinega boga: domovina-sds-janša. Pravi car pa je Potrč, ki na uglajen način pokaže na golega cesarja, ter daje kredibilnost Cviklu in njegovemu delu v komisiji. Desničarjem je treba dati vedeti, da se ne pustimo izsiljevati in poniževati! In to bi moral JASNO IN GLASNO povedati tudi Borut Pahor!!! In naj hudiča že enkrat neha hvaliti dosežke janševe vlade, ki so....??? Khmmmm... Kateri že? Vsaj mi ˝normalni˝ državljani jih ne vidimo in ne čutimo. In kot delavec v javni upravi sem z uveljavljeno plačno reformo doživel kako deluje janšistični princip mazanja oči in leporečje najlepšega Brejčevega zeta.
Normalni ljudje so zgroženi in užaljeni! Ne zanimajo jih ne patria, ne tajkuni, ne afere. Zanimajo jih prihodnost, večja plača, sproščenost, enake možnosti za vse, vsako leto dopust, možnost izobraževanja, varna starost,... Seveda pa orto-verniki vidijo le in samo troedino božanstvo in mrmrajoč gredo za njim v prepad. Ali pa v Waco v Teksasu.
Pa kje to jaz živim??? V kateri državi kandidiram??? Pred 5 leti smo bili bodoči hit EU, zdaj se nam posmehujejo celo evropski mediji. V tem trenutku se popolnoma strinjam, da bomo ob takem nadaljevanju kmalu potrebovali vize za Skandinavijo.
In Žižek bo ostal emigrant v Argentini.

















"Normalni ljudje so zgroženi in užaljeni! Ne zanimajo jih ne patria, ne tajkuni, ne afere. Zanimajo jih prihodnost, večja plača, sproščenost, enake možnosti za vse, vsako leto dopust, možnost izobraževanja, varna starost,..."
Se popolnoma strinjam.Z patrio naj se ukvarjajo pristojni organi.Mi pa se moramo ukvarjati s prihodnostjo.
Tudi sama sem že večkrat napisala, da "navadnim ljudem" ni do visoke politike. Naj se v tej smeri kaj naredi, ker na koncu ljudje rečejo, saj so vsi isti, samo za njihove plače jim gre in njihove riti. Za primer naj dajo vse, kar je več kot 500 € (pa še to sem visoko postavila) od mesečne plače stran in en mesec živijo samo s 500 €. Mogoče si bojo znali predstavljati, kaj pomeni biti "navaden človek". Seveda je naš Miran car nad carji. In najbolj fajn je to, da mu nima nihče nič očitati. Ne predpretekle ne pretekle zgodovine, saj nima masla na glavi, da ne bi upal. Za Boruta nisem čisto prepričana, da ne upa. Zakaj na koncu koncev bi se spuščal na nivo tistih, ki jih zdaj tako črtimo. Ali bi imeli še vedno enako mnenje o njem? Mladi bi skakali čez potok, kjer je most, so tudi meni govorili. Vedno je treba malo ustaviti konje, pomisliti, se posvetovati, saj več glav več ve. In naš Borut to dela. To je že večkrat sam poudaril. Poslušati je treba.
Slavica, se strinjam. Z vsem. Sploh z Borutovo politiko. Že dolgo, v bistvu sem leta 1995 postal član SD zaradi njega in njegove umirjenosti. Ampak: sedaj je pa prejel preveč nizkih udarcev. Mirana sem izpostavil kot zgled, kako bi lahko odreagiral Borut. Če spomnimo, se je vse začelo z lepljivimi prsti in Tűrkovo (našo) zmago na volitvah. Do takrat so vsi trapljali našega predsednika. Po teh dogodkih, pa so vsemi topovi užgali po njem, Tanko Grims, Jerovšek idr. In očitno se jim je obrestovalo.
Mene so vedno učili zmernosti, prijaznosti, spravljivosti,... In mislim da tak tudi sem. Obenem pa so mi vcepili tudi dopolnjen krščanski nauk: če te kdo klofne po levem licu, nastavi še desno in se pripravi da po tem preprečiš udarec po nosu. Naš Borut je že oklofutan po obeh licih. Prepričan sem, da njegov nos ne bo krvavel.
janša vodi državo kot svojo stranko in VSI vemo kako to je...je obramboslovec, kar pove še veliko več (tudi kar se tiče patrij)...
Vsi poslanci ki so trenutno v parlamentu bi morali odgovarjati v aferi patrija.
po moje bi morali dobiti prepoved kandidiranja saj pod njihovim vodstvom gre Slovenija iz afere v afero
""Normalni ljudje so zgroženi in užaljeni! Ne zanimajo jih ne patria, ne tajkuni, ne afere. Zanimajo jih prihodnost, večja plača, sproščenost, enake možnosti za vse, vsako leto dopust, možnost izobraževanja, varna starost,..."
Se popolnoma strinjam.Z patrio naj se ukvarjajo pristojni organi.Mi pa se moramo ukvarjati s prihodnostjo."
Tudi jaz se popolnoma strinjam z napisanim.
Dodal bi pa samo to, da naj pristojni organi zadevi tudi pridejo do dna, ne pa da bo zadeva utišana, kot že mnogo afer prej. Tudi kakšen NEODVISEN nadzor v MNZju in MORSu ne bi škodil.
Predvsem pa se ozirajmo v prihodnost, da.
ObvestiloZa vsebino komentarjev ne odgovarjamo. Avtorje komentarjev naprošamo, da skladno s pogoji uporabe spletnega mesta spoštujejo mnenja in stališča drugih ter ne izražajo sovražnega govora oz. nestrpnosti.